Reklama

Salon Angelusa

Salon Angelusa

29.11.2011
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na spotkania autorskie z pisarzami nominowanymi do tegorocznej edycji Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, które odbywać się będą w Galerii BWA Awangarda, ul. Wita Stwosza 32 we Wrocławiu.
2

2 grudnia, piątek

godz. 16.00 MARIA MATIOS

godz. 17.30 WOJCIECH TOCHMAN

godz. 19.00 NATALKA BABINA

3 grudnia, sobota

godz. 14.30 SWIETŁANA ALEKSIJEWICZ

godz. 16.00 DRAGO JANČAR

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]