Reklama

Ryszard Koziołek gościem podcastu „Tygodnika Powszechnego”

Ryszard Koziołek gościem podcastu „Tygodnika Powszechnego”

26.02.2018
Czyta się kilka minut
W

W najnowszym odcinku podcastu „Book’s not dead” Katarzyna Trzeciak i Michał Sowiński rozmawiają z Ryszardem Koziołkiem, literaturoznawcą znanym Państwu także z łamów „Tygodnika”, gdzie m.in. oryginalnie interpretował twórczość Henryka Sienkiewicza, pisał o Camusie czy Gombrowiczu oraz udowadniał, że Polaków nauczył mówić Jan Kochanowski.

Odcinka mogą Państwo wysłuchać na stronie www.TygodnikPowszechny.pl
lub na soundcloud.com/booksnotdead.

By nie przeoczyć kolejnych odcinków, kliknij w „Obserwuję/Follow”!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]