Reklama

Ładowanie...

Rośniemy! Nieustannie i wciąż najszybciej

Rośniemy! Nieustannie i wciąż najszybciej

21.02.2018
Czyta się kilka minut
Od 5 lat jesteśmy najszybciej rosnącym tygodnikiem opinii, a od 2 lat jedynym tygodnikiem opinii w Polsce, któremu rośnie sprzedaż - wynika z najnowszych danych ZKDP.
Jedyny rosnący tygodnik w 2017 r.
T

Tygodnik Powszechny” jest jedynym tygodnikiem opinii w Polsce, który zwiększył sprzedaż w 2017 roku – wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, podanych 20 lutego przez portal press.pl. Liczba Czytelniczek i Czytelników wzrosła w tym czasie o ponad 14%.
 
To oznacza, że od 5 lat jesteśmy najszybciej rosnącym tygodnikiem opinii, a od 2 lat jedynym tygodnikiem opinii w Polsce, któremu rośnie sprzedaż.
 

Sprzedaż tygodników opinii w 2017 roku. Dane ZKDP

 
Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie Państwo „Tygodnik”, korzystając z okazji serdecznie witamy nowe Czytelniczki i nowych Czytelników na pokładzie!
 
W komunikacie press.pl podano także wyniki sprzedaży w grudniu 2017 roku, z których wynika, że w tym miesiącu sprzedaż „Tygodnika” wzrosła o ponad 21%, osiągając wysokość ponad 31 tysięcy egzemplarzy.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]