Reklama

Reguły forum

Zapraszamy do strefy wolnej od agresji. Wszyscy mamy dość internetowego hejtu. Zabija on debatę, krzywdzi ludzi, rujnuje atmosferę – i psuje przyjemność. Żeby więc każdy czuł się tu mile widziany i szanowany, proponujemy kilka prostych zasad.

Czuj się jak u siebie

Dla ochrony przed agresją z zewnątrz, możliwość komentowania postanowiliśmy oddać w ręce tylko Państwa, naszych Czytelników. Dlatego prosimy Państwa o logowanie.

Każdy może używać nicka, ale gorąco zachęcamy do podpisywania się imieniem i nazwiskiem. Najważniejsze opinie to te, pod którymi ich autorzy nie wahają się podpisać.

Krytyka bez agresji

Cenimy dosadną, celną i adekwatną krytykę, a Państwa uwagom wiele zawdzięczamy. Ale wyznajemy zasadę, że polemika nie polega na używaniu epitetów, lecz argumentów. Jesteśmy pewni, że Państwo też.

Nie będziemy tu drobiazgowo wyliczać możliwych wykroczeń – nikomu nie trzeba tłumaczyć, czym są dobre obyczaje. Dla Państwa komfortu komentarze, które je łamią, będą usuwane.

O swoją internetową przestrzeń dbajmy wspólnie: mogą nam Państwo łatwo zgłaszać komentarze burzące kulturę dyskusji: wystarczy kliknąć w umieszczony pod komentarzem link „zgłoś komentarz”. Zajmiemy się nim.

Bądźmy w temacie

Chaos burzy debatę. Dlatego prosimy, żeby trzymać się tematu wynikającego z artykułu. Wypowiedzi nie na temat, a także reklamę bądź treści przeklejone z innych źródeł – będziemy usuwać.

Ewentualnych problemów z działaniem serwisu prosimy nie opisywać na forum, żeby nie zabierać miejsca dyskutantom. Zapraszamy do kontaktu na kontakt@powszechswiat.pl

 

Życzymy Państwu owocnych dyskusji w dobrej atmosferze,
„Tygodnik Powszechny”
Zobacz także: