Reklama

Ładowanie...

Redaktor senior skończył 88 lat!

Redaktor senior skończył 88 lat!

01.08.2022
Czyta się kilka minut
Na zdjęciu (od lewej): Jacek Ślusarczyk, prezes zarządu „Tygodnika Powszechnego”; Anna Dziurdzikowska, asystentka zarządu ds. prawnych; Adam Boniecki, redaktor senior; Piotr Mucharski, redaktor naczelny. GRAŻYNA MAKARA
D

Dziękuję serdecznie za życzenia z okazji moich 88. urodzin.

Dziękuję za pamięć, która trwa, chociaż na jakiś czas zniknąłem z łamów „Tygodnika”.

Dziękuję za optymizm, który się zawiera w Waszych życzeniach, i dobroć, która z nich bije.

Przepraszam, że nie zdołałem odpowiedzieć każdemu z osobna, ale mam nadzieję,
że kiedy wrócę do pisania, zadośćuczynię wszystkim, którzy okazali tak wielką życzliwość.

I z góry zapraszam na huczną Dziewięćdziesiątkę!

Wasz redaktor senior
ks. Adam Boniecki

 

Dziękujemy Bożenie i Kazimierzowi Urbańczykom oraz:

Miastom: Kraków, Wrocław, Gdańsk i Sopot, Muzeum Żydów Polskich Polin, Wyższej Szkole Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie, Business Centre Club, Polskiej Radzie Biznesu, Klubom „Tygodnika Powszechnego”, Stowarzeniu Autorów Zaiks oraz Fundacji Konrada Adenauera.

Galeria zdjęć

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]