Reklama

Redakcja

KONTAKT

„Tygodnik Powszechny”
ul. Wiślna 12
31-007 Kraków

tel. (12) 422 25 18, 422 23 11, 421 66 81, fax (12) 421 67 31
e-mail: redakcja@tygodnik.com.pl

REDAKTOR NACZELNY


Piotr Mucharski mucharski@tygodnik.com.pl

REDAKTOR SENIOR


Ks. Adam Boniecki

ZASTĘPCY REDAKTORA NACZELNEGO


Michał Kuźmiński kuzminski@tygodnik.com.pl


Marcin Żyła zyla@tygodnik.com.pl

DYREKTOR ARTYSTYCZNY

Marek K. Zalejski zalley@tygodnik.com.pl

WIARA

Anna Goc goc@tygodnik.com.pl
Szymon Hołownia
ks. Jacek Prusak
prusak@tygodnik.com.pl
Zuzanna Radzik radzik@tygodnik.com.pl
Piotr Sikora sikora@tygodnik.com.pl
Artur Sporniak (kierownik działu) sporniak@tygodnik.com.pl
Błażej Strzelczyk strzelczyk@tygodnik.com.pl
Marcin Żyła zyla@tygodnik.com.pl

KRAJ

Paweł Bravo (kierownik działu) bravo@tygodnik.com.pl
Michał Okoński okonski@tygodnik.com.pl
Marek Rabij rabij@tygodnik.com.pl
Mariusz Sepioło
Andrzej Stankiewicz
Przemysław Wilczyński wilczynski@tygodnik.com.pl

ŚWIAT

Patrycja Bukalska bukalska@tygodnik.com.pl
Wojciech Jagielski jagielski@tygodnik.com.pl
Anna Łabuszewska labuszewska@tygodnik.com.pl
Wojciech Pięciak (kierownik działu) pieciak@tygodnik.com.pl

HISTORIA

Wojciech Pięciak pieciak@tygodnik.com.pl

NAUKA

Michał Kuźmiński kuzminski@tygodnik.com.pl
Łukasz Kwiatek (kierownik działu) kwiatek@tygodnik.com.pl
Łukasz Lamża lamza@tygodnik.com.pl

KULTURA

Kalina Błażejowska blazejowska@tygodnik.com.pl
Tomasz Fiałkowski fialkowski@tygodnik.com.pl
Grzegorz Jankowicz jankowicz@tygodnik.com.pl
Katarzyna Kubisiowska
Piotr Mucharski
(kierownik działu) mucharski@tygodnik.com.pl
Anita Piotrowska piotrowska@tygodnik.com.pl

REDAKTOR WYDAŃ SPECJALNYCH

Michał Okoński okonski@tygodnik.com.pl

FELIETONIŚCI

Wojciech Bonowicz, Anna Dziewit-Meller, Szymon Hołownia, Jan Klata, Stanisław Mancewicz, Bartosz Minkiewicz, Andrzej Stasiuk

STALE WSPÓŁPRACUJĄ

Elżbieta Adamiak, Klaus Bachmann, Justyna Bargielska, Marek Bieńczyk, Wojciech Bonowicz, Wojciech Brzeziński, Beata Chomątowska, s. Barbara Chyrowicz, Justyna Dąbrowska, Bartek Dobroch, ks. Andrzej Draguła, Jakub Dymek, Jarosław Flis, Andrzej Franaszek, ks. Tomáš Halík, ks. Michał Heller, o. Wacław Hryniewicz, Piotr Kłodkowski, Piotr Kosiewski, Radosław Korzycki, Dariusz Kosiński, Dorota Kozińska, Ryszard Koziołek, Stanisław Łubieński, Józef Majewski, Paweł Marczewski, Michał Paweł Markowski, Marcin Napiórkowski, Małgorzata Nocuń, Wojciech Nowicki, Joanna Olech, Olaf Osica, Karolina Przewrocka-Aderet, Jakub Puchalski, Magdalena Rittenhouse, Adam Robiński, abp Grzegorz Ryś, Agnieszka Sabor, Tadeusz Sławek, Michał Sowiński, Andrzej Stasiuk, Władysław Stróżewski, Teresa Stylińska, Marcelina Szumer, Paweł Śpiewak, Joachim Trenkner, Marek Zając

WYDANIE INTERNETOWE

Ewelina Burda burda@tygodnik.com.pl
Michał Kuźmiński (kierownik działu) kuzminski@tygodnik.com.pl
Błażej Strzelczyk strzelczyk@tygodnik.com.pl

FOTOEDYCJA

Edward Augustyn augustyn@tygodnik.com.pl
Grażyna Makara (kierownik działu) makara@tygodnik.com.pl

TP TYPOGRAFIA

Marta Makowska-Bogucka bogucka@tygodnik.com.pl
Andrzej Leśniak lesniak@tygodnik.com.pl
Artur Strzelecki (kierownik działu) strzelecki@tygodnik.com.pl

KOREKTA

Grzegorz Bogdał bogdal@tygodnik.com.pl
Sylwia Frołow frolow@tygodnik.com.pl
Maciej Szklarczyk (kierownik działu), szklarczyk@tygodnik.com.pl

MARKETING I PROJEKTY SPECJALNE

Maja Kuczmińska (kierownik działu) kuczminska@tygodnik.com.pl
Marta Filipiuk-Michniewicz filipiuk@tygodnik.com.pl
Anna Pietrzykowska pietrzykowska@tygodnik.com.pl 
Patryk Stanik patryk@tygodnik.com.pl

PROJEKT GRAFICZNY PISMA

Marek Knap
Marek Trojanowski

PROJEKT GRAFICZNY SERWISU

Marek K. Zalejski

Redakcja nie zwraca tekstów nie zamówionych oraz zastrzega sobie prawo ich redagowania i skracania.

Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.