Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Ramka dobrych wiadomości

Ramka dobrych wiadomości

21.05.2018
Czyta się kilka minut
Z przyjemnością informujemy, że podczas gali wręczenia XV Nagród Dziennikarzy Małopolski, która odbyła się 19 maja w Krakowie, reporterka „Tygodnika” Anna Goc została podwójnie nagrodzona!
ADRIANNA BOCHENEK / AG
P

Pierwszą nagrodę, w kategorii reportażu, otrzymała za tekst „Laleczka się nie boi”, pokazujący dominujący sposób, w jaki ginekolog traktuje swoją pacjentkę i jaki ma to wpływ na jej zdrowie i decyzje. Reportaż w całości znajdą Państwo na stronie powszech.net/laleczka

Nasza dziennikarka została także laureatką najważniejszej nagrody gali – Grand Prix. Pełna lista nagrodzonych: nagrodadziennikarzy.pl

Tego samego dnia pisarz i felietonista „Tygodnika” Andrzej Stasiuk został laureatem Prix Nicolas-Bouvier za książkę „Wschód” w przekładzie Margot Carlier, której fragmenty miały swój pierwodruk w „Tygodniku”. Nagroda, nosząca imię znakomitego szwajcarskiego pisarza i podróżnika, przyznawana jest podczas festiwalu książki i filmu Étonnants Voyageurs w Saint-Malo we Francji.

Naszej Dziennikarce i naszemu Autorowi gratulujemy i dziękujemy!

Pozostałe nagrody dla Naszych Autorów znajdą Państwo tutaj.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]