Reklama

Przekaz Papieża to czysta Ewangelia

Przekaz Papieża to czysta Ewangelia

29.07.2016
Czyta się kilka minut
„Franciszek mówi to, co jest mi szczególnie bliskie – że Kościół nie jest wyłącznie dla samego siebie” – mówi bp Grzegorz Ryś. Zapraszamy do obejrzenia naszej specjalnej rozmowy.
B

Bardzo uważnie słucham tego, co Papież stara się nam powiedzieć” – mówi bp Grzegorz Ryś. Podkreśla też, że nigdy nie można zaprzestać nauki – nigdy nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, zawsze trzeba próbować stawać się lepszym.


Czytaj wszystkie newsy, relacje i komentarze o ŚDM 

Autor artykułu

Arcybiskup metropolita łódzki, wcześniej biskup pomocniczy krakowski, autor rubryki „Okruchy Słowa”, stały współpracownik „Tygodnika Powszechnego”. Doktor habilitowany nauk humanistycznych...

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]