Reklama

Przekaż 1% podatku na Fundację Tygodnika Powszechnego

Przekaż 1% podatku na Fundację Tygodnika Powszechnego

24.02.2015
Czyta się kilka minut
1% podatku przekazany w siedemdziesięciolecie „Tygodnika Powszechnego” na rzecz naszej Fundacji pomoże nam zgromadzić „kapitał na drugie siedemdziesięciolecie”, o ogromnym znaczeniu dla dalszego istnienia i jakości „Tygodnika”.
U

Umożliwi nam udział w konkursach oraz programach dotacyjnych i zdobywanie grantów na „Tygodnikowe” projekty wydawnicze, także na nasze festiwale – CONRAD, COPERNICUS, WIEK XX. ANAMNESES i akcję „Lekcje Czytania”.

Państwa wkład w dzieło „Tygodnika Powszechnego” zostanie pomnożony i stanie się ważnym czynnikiem rozwoju pisma oraz krzewionych przez nie wartości.

Fundacja Tygodnika Powszechnego jest wpisana do KRS o numerze: 0000 125 605. Prosimy o wpisanie numeru KRS Fundacji przy wypełnianiu corocznego zeznania podatkowego.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]