Reklama

Premiera! Już w sprzedaży druga część KANONU

Premiera! Już w sprzedaży druga część KANONU

19.10.2015
Czyta się kilka minut
KANON – SZTUKA – ROZMOWY: 140 stron mistrzowskich wywiadów w bogato ilustrowanym wydaniu
T

To rozmowy o wierze i niewierze, o czasach minionych i jak najbardziej współczesnych, o życiu dobrym i spełnionym, o mądrości i przygodzie tworzenia. Rozmowy, które – choć pierwsza została przeprowadzona w roku 1962, a ostatnia ponad 50 lat później – łączy ta sama wrażliwość, ta sama ciekawość świata i to samo przekonanie, że nie na wszystkie pytania musimy natychmiast znaleźć odpowiedź.

W sprzedaży w kioskach i salonach prasowych oraz na powszech.net/sztukarozmowy

Kuroń, Hryniewicz, Draguła – Peszek, Bałchan, Kilar, Braunek, A. Słonimski,
Kisielewski – Andrzejewski, Pasierb – Gombrowicz, Herling-Grudziński,
Wilczyński, Pilch – Konwicki, Turowicz – Kołakowski, Skarga, Edelman, P. Słonimski,
Szczepański – Lem, Łopieńska – Turowiczowie, Celińska, Auster, Szaflarska,
Boniecki – Bartoszewski, Turnau – Przybora, Zanussi, Bieńczyk – Botsford

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]