Reklama

Premiera

Premiera

12.02.2016
Czyta się kilka minut
Trzeci tom „Kanonu” – bestsellerowego wydania specjalnego „TP” z najważniejszymi wywiadami z 70 lat pisma
K

Kanon. Rozmowy na temat
Rozmawiają: TUROWICZ – MIŁOSZ, BONIECKI – MAZOWIECKI, KISIELEWSKI – GOŁUBIEW, BONIECKI – HIPPISI, GŁOWIŃSKI, GROSS, HENNELOWA, HOLLAND, IZDEBSKI, KARSKI, KOSIŃSKA, KOSIŃSKI, KRUCZYŃSKI, KRUSZEWICZ, ŁUKASZEWSKI, PROKOPOWICZ, ROKITA, ROLKE, SKALSKI, STARCZEWSKA, STRZELCZYK, SYCZ, TRZECIAKOWSKA, WIELOWIEYSKA, ZIÓŁKOWSCY
Szukaj w kioskach i salonach prasowych oraz na powszech.net/rozmowynatemat

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]