Reklama

Premiera

Premiera

21.05.2018
Czyta się kilka minut
Już w sprzedaży wydanie specjalne „Tygodnika Powszechnego”
N

Niezastąpiona lektura na lato! Ponad 160 stron przewodnika po tajemnicach wszechświata. Już od 25 kwietnia w salonach prasowych, na powszech.net/cowiemy i podczas Copernicus Festival!

O wszechświecie – skąd się wziął i jaki jest

O człowieku – i o tym, dlaczego mimo różnic potra my się dogadać

O umyśle – tym genialnym i tym zwykłym

O cywilizacji – jak zmienia nas, nasze umysły i naszą planetę

O wielkich ideach naukowych i moralnych

piszą: Heller, Lamża, Vetulani, Wynn, Wierzbicka, Barbour i wielu innych

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]