Reklama

Pomoc po polsku. Od piasków Sudanu do stepów Tadżykistanu

Pomoc po polsku. Od piasków Sudanu do stepów Tadżykistanu

20.09.2015
Czyta się kilka minut
Fundacja Tygodnika Powszechnego oraz Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie zapraszają na spotkanie „Pomoc po polsku. Od piasków Sudanu do stepów Tadżykistanu”
W

W 2014 roku Polska przeznaczyła ponad 1,4 miliarda złotych na oficjalną pomoc rozwojową.
Jak są wydatkowane te środki? Jakie efekty przynoszą?

Zapraszamy na debatę z udziałem przedstawicieli Polskiej Akcji Humanitarnej, Fundacji Edukacja dla Demokracji oraz dziennikarzy, a także na pokaz zdjęć i filmów z projektów pomocowych w Tadżykistanie.

Prowadzenie: Małgorzata Nocuń, redaktorka „Nowej Europy Wschodniej” i redaktorka prowadząca cykl „Właśnie Polska” na łamach „Tygodnika Powszechnego”.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Czwartek 1 października, godz. 18.00, krakowska Księgarnia De Revolutionibus Books&Café (ul. Bracka 14)

Zapraszamy do dyskusji także na stronie www.TygodnikPowszechny.pl/wlasniepolska

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]