Reklama

Pomoc dla Mariusza

Pomoc dla Mariusza

20.03.2005
Czyta się kilka minut
Mam 32 lata, od urodzenia cierpię na dziecięce porażenie mózgowe, co wiąże się z niedowładem spastycznym obu nóg. Choruję też na skoliozę oraz postępujący zanik mięśni; mam chorobę serca i zaawansowaną astmę oskrzelową. Miesięcznie powinienem wydawać ok. 200 złotych na leczenie, nie zawsze mnie na to stać. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc mi w ich zakupie lub w gromadzeniu środków potrzebnych na konieczną po czekającym mnie zabiegu operacyjnym rehabilitację, proszę o wpłaty na konto Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinku (ul. 28. lutego 16, Szczecinek 78-400, tel. 0-94 372-72-79):
B

BGŻ o. Szczecinek

nr 77 2030 0045 1110 0000 0032 5900,

z dopiskiem “Mariusz Wentowski".

Z góry dziękuję za zrozumienie i każdą pomoc.

MARIUSZ WENTOWSKI (Szczecinek, woj. zachodniopomorskie)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]