Reklama

„Polska Historia. Będzie się działo!”

„Polska Historia. Będzie się działo!”

26.12.2015
Czyta się kilka minut
Nowa akcja Fundacji Tygodnika Powszechnego skierowana do młodzieży licealnej
P

Polska Historia. Będzie się działo!” – to otwarte spotkania dla młodzieży licealnej, prowadzone przez wybitnych historyków, którzy w niestandardowy sposób pokażą lokalną historię i jej bohaterów.

Ostatnie spotkanie w tym roku odbyło się w Toruniu w poniedziałek 14 grudnia.

Prof. KRZYSZTOF MIKULSKI spotkał się z uczniami I LO, żeby wygłosić wykład pt. „Rzeczpospolita wielu wyznań – przykład Torunia w dobie nowożytnej”. 

Dziękujemy wszystkim szkołom, które wzięły udział w akcji, za zaangażowanie i aktywne uczestnictwo!

Więcej informacji o akcji oraz relacje ze spotkań można znaleźć na stronie: www.powszech.net/bedziesiedzialo


 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]