Reklama

„Polska Historia. Będzie się działo!”

„Polska Historia. Będzie się działo!”

07.12.2015
Czyta się kilka minut
Nowa akcja Fundacji Tygodnika Powszechnego skierowana do młodzieży licealnej
P

Polska Historia. Będzie się działo!” – to otwarte spotkania dla młodzieży licealnej, prowadzone przez wybitnych historyków, którzy w niestandardowy sposób pokażą lokalną historię i jej bohaterów.

Kolejny wykład pt. „Historycy niepokorni: Wereszycki i Felczak” odbędzie się w Krakowie 11 grudnia – w dniu przyznania Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego, a wygłosi go dr ELŻBIETA ORMAN.

Przed nami jeszcze spotkanie w Toruniu – w poniedziałek 14 grudnia uczniowie I LO spotkają się z prof. dr. hab. KRZYSZTOFEM MIKULSKIM, który wygłosi wykład pt. „Rzeczpospolita wielu wyznań – przykład Torunia w dobie nowożytnej”.Tematy spotkań, relacje oraz szczegóły akcji znajdą Państwo na stronie www.powszech.net/bedziesiedzialo


Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]