Reklama

„Polska Historia. Będzie się działo!”

„Polska Historia. Będzie się działo!”

29.11.2015
Czyta się kilka minut
Nowa akcja Fundacji Tygodnika Powszechnego skierowana do młodzieży licealnej
P

Polska Historia. Będzie się działo!” – to otwarte spotkania dla młodzieży licealnej, prowadzone przez wybitnych historyków, którzy w niestandardowy sposób pokażą lokalną historię i jej bohaterów.

W następnym wydaniu znajdzie się relacja ze spotkania w Szczebrzeszynie, które 23 listopada prowadził prof. dr hab. DARIUSZ LIBIONKA.

Kolejny wykład odbędzie się w I LO w Toruniu w środę 2 grudnia i wygłosi go prof. dr hab. KRZYSZTOF MIKULSKI.

Przed nami jeszcze spotkanie w Krakowie 11 grudnia w dniu przyznania Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego.


Więcej o akcji „Polska Historia. Będzie się działo!"


Szkoły zainteresowane udziałem w krakowskim wykładzie prosimy o kontakt pod adresem bedziesiedzialo@tygodnik.com.pl

Tematy spotkań, relacje oraz szczegóły akcji znajdą Państwo na stronie www.powszech.net/bedziesiedzialo


Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]