Reklama

„Polska Historia. Będzie się działo!”

„Polska Historia. Będzie się działo!”

27.09.2015
Czyta się kilka minut
Drodzy Czytelnicy! Zachęcamy do udziału w nowej inicjatywie Fundacji Tygodnika Powszechnego skierowanej do młodzieży licealnej

„Polska Historia. Będzie się działo!”
– to otwarte spotkania prowadzone przez wybitnych historyków w formie spacerów, które pokażą w niestandardowy sposób lokalną historię i jej bohaterów.

„Polska Historia. Będzie się działo!”
ukaże w sposób atrakcyjny i angażujący odbiorców historię i tradycję jako niezbędne elementy potrzebne do zrozumienia świata współczesnego, a także przywracania pamięci lokalnej.

Pierwszy cykl akcji obejmować będzie pięć lekcji w czterech miastach: w Krakowie, Toruniu, Szczebrzeszynie i Rabce.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt pod adresem filipiuk@tygodnik.com.pl
Tematy spotkań oraz szczegóły akcji znajdą Państwo na stronie www.powszech.net/bedziesiedzialo

Dofinansowano ze środków MHP w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]