Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Pociąg innowacji

Pociąg innowacji

04.06.2018
Czyta się kilka minut
Warszawa–Kraków 13 czerwca
Z

Zapraszamy do udziału w „Pociągu Innowacji”, wyjątkowym projekcie Ambasady Izraela w Polsce, realizowanym w partnerstwie z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, PKP InterCity oraz Fundacją Impact.

Innowacje i start-upy to nasza wspólna przyszłość. W trakcie 2,5-godzinnej podróży „Pociągiem Innowacji” pomiędzy Warszawą a Krakowem na Impact’18 odbędą się otwarte wykłady, indywidualne spotkania z liderami w dziedzinie innowacji i start-upów. Będzie to też okazja, by wymienić się doświadczeniami, zainspirować się i pozyskać know-how od znamienitych ekspertów z Polski i Izraela.

„Pociąg Innowacji” odjedzie z Warszawy Centralnej do Krakowa Głównego o godzinie 7.44 w dniu rozpoczęcia kongresu Impact’18, czyli 13 czerwca.

Tylko osoby, które uzyskają wejściówki na Impact’18 i będą posiadały bilet na poranny pociąg, będą miały możliwość aplikowania o wejście do specjalnych, dedykowanych wydarzeniu wagonów.

Uwaga: liczba miejsc w „Pociągu Innowacji” jest ograniczona, zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem: impactcee.com/pl/start/

Projekt „Pociąg Innowacji” jest zwieńczeniem współpracy między Polską i Izraelem w ciągu ostatnich czterech lat, na którą składały się różnorodne aktywności – delegacje pomiędzy naszymi krajami, warsztaty, wykłady na uniwersytetach, współpraca biznesowa. Mamy nadzieję, że efekty wspólnej podróży Polaków i Izraelczyków „Pociągiem Innowacji” będziemy obserwować przez długie lata.

ZAPRASZAMY DO PODRÓŻY „POCIĄGIEM INNOWACJI”!

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]