Reklama

Płyta CD w bożonarodzeniowym wydaniu!

Płyta CD w bożonarodzeniowym wydaniu!

07.12.2015
Czyta się kilka minut
Najnowsza pozycja z Kolekcji Tygodnika Powszechnego
W

W przyszłym tygodniu, w środę 16 grudnia wraz z papierową wersją podwójnego, świątecznego wydania „Tygodnika Powszechnego” 51-52/2015 prezent: płyta CD-Audio z góralskimi kolędami:

BÓG SIĘ RODZI: OTO JESTEM

JERZY STUHR i JERZY TRELA czytają TISCHNERA.
Kolędują: Józef Skrzek, Wałasi i Młodzi Łopuśnianie

Cena podwójnego wydania „TP” 51-52/2015 w wersji papierowej wraz z płytą: 9,90 zł. Płyta jest bezpłatnym dodatkiem, dostępnym wyłącznie z papierową wersją podwójnego wydania „TP” 51-52/2015.
Zamówienia większych ilości pod adresem: zamówienia@tygodnik.com.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]