Reklama

Płyta CD w bożonarodzeniowym wydaniu!

Płyta CD w bożonarodzeniowym wydaniu!

07.12.2015
Czyta się kilka minut
Najnowsza pozycja z Kolekcji Tygodnika Powszechnego
W

W przyszłym tygodniu, w środę 16 grudnia wraz z papierową wersją podwójnego, świątecznego wydania „Tygodnika Powszechnego” 51-52/2015 prezent: płyta CD-Audio z góralskimi kolędami:

BÓG SIĘ RODZI: OTO JESTEM

JERZY STUHR i JERZY TRELA czytają TISCHNERA.
Kolędują: Józef Skrzek, Wałasi i Młodzi Łopuśnianie

Cena podwójnego wydania „TP” 51-52/2015 w wersji papierowej wraz z płytą: 9,90 zł. Płyta jest bezpłatnym dodatkiem, dostępnym wyłącznie z papierową wersją podwójnego wydania „TP” 51-52/2015.
Zamówienia większych ilości pod adresem: zamówienia@tygodnik.com.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]