Reklama

Pierwsze spotkanie z cyklu „Przestrzeń Idei”

Pierwsze spotkanie z cyklu „Przestrzeń Idei”

04.04.2015
Czyta się kilka minut

„Tygodnik Powszechny”, Wydawnictwo WAM oraz Akademia Ignatianum w Krakowie serdecznie zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu „Przestrzeń Idei” z udziałem ks. Jana Kaczkowskiego, które poprowadzi Piotr Żyłka
sobota 11 kwietnia, godz. 18.45 (o 18.00 msza św.), bazylika oo. jezuitów, Kraków, ul. Kopernika 26, wstęp wolny
Na spotkaniu będzie możliwość przedpremierowego zakupu książki „Życie na pełnej petardzie”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]