Opowieści wigilijne – na całe święta!

[PODKAST] Przez cały tydzień zapraszamy do słuchania kolejnych opowiadań wybitnych autorów, którzy napisali je specjalnie dla "Tygodnika". Dziś „Wesołych Świąt” Etgara Kereta czyta Marek...

Reklama

Opowieści wigilijne – na całe święta!

Opowieści wigilijne – na całe święta!

21.12.2018
Czyta się kilka minut
[PODKAST] Przez cały tydzień zapraszamy do słuchania kolejnych opowiadań wybitnych autorów, którzy napisali je specjalnie dla "Tygodnika". Dziś „Wesołych Świąt” Etgara Kereta czyta Marek Kondrat.
fot. freephotos.cc
fot. freephotos.cc
T

Tygodnik Powszechny” od lat zaprasza na łamy wybitnych autorów, którzy w świątecznych wydaniach pisma prezentują napisane specjalnie dla nas opowieści wigilijne. Niektóre z nich wydaliśmy także w wersji dźwiękowej – codziennie przypominamy jedną z nich.

W nagraniach wzięli udział wspaniali artyści, ze specjalnym udziałem ks. Adama Bonieckiego, który czyta swą autobiograficzną opowieść „Podróż zimowa”.

Oprawę muzyczną skomponował zespół Małe Instrumenty.

Weź, słuchaj, i daj do słuchania bliskim – cały audiobook, zawierającegy wszystkie utwory oraz nagrania kolęd śpiewanych przez redakcję „TP” - można kupić na powszech.net/opowiesci.

Dziś posłuchaj:

„Wesołych Świąt” Etgara Kereta czyta Marek Kondrat


W audiobooku „Opowiści wigilijne” znajdziecie:


  1. Rabih Alameddine „Nie mam wyjścia” – czyta Marek Kondrat
  2. Jerzy Pilch „Tysiąc śniegowych cielców” – czyta Janusz Gajos
  3. Marek Bieńczyk „Tymczasem” – czyta Joanna Szczepkowska
  4. ks. Adam Boniecki „Podróż zimowa” – czyta Autor
  5. Andrzej Stasiuk „Suka” – czyta Jerzy Trela
  6. Olga Tokarczuk „Droga chlebowa” – czyta Anna Dymna
  7. Etgar Keret „Wesołych Świąt” – czyta Marek Kondrat

A także kolędy:

  1. Kolęda dla zmęczonych
  2. Kolęda dla wszystkich
  3. Kolęda kryzysowa

Słowa – Michał Kuźmiński; muzyka - Aleksander Kardyś; wykonanie: redakcja i przyjaciele „Tygodnika Powszechnego”, z udziałem Roberta Kasprzyckiego. Realizacja: Michał Woźnia

 

 

 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]