Reklama

OLGA TOKARCZUK – SERWIS SPECJALNY

OLGA TOKARCZUK – SERWIS SPECJALNY

14.10.2019
Czyta się kilka minut
R

Rozmowy z pisarką i opowiadania, które napisała specjalnie dla „Tygodnika” (jedno z nich w wersji do słuchania, czyta Anna Dymna).

Archiwalne recenzje pierwszych książek i artykuły o najnowszych utworach.

A także odcinek Podkastu Powszechnego, w którym o twórczości Noblistki opowiada krytyk literacki Grzegorz Jankowicz – to wszystko i jeszcze więcej materiałów o twórczości Olgi Tokarczuk, o której piszemy już od ćwierć wieku, znajdą Państwo
w specjalnym serwisie pod adresem www.TygodnikPowszechny.pl/olgatokarczuk.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]