Reklama

O dobrym umieraniu

O dobrym umieraniu

18.05.2020
Czyta się kilka minut
W następnym numerze „Tygodnika” specjalny dodatek:
C

Czas pandemii to dobry moment, by porozmawiać o czymś, co do tej pory wielu z nas wypierało. Wraz z założonym przez ks. Jana Kaczkowskiego Puckim Hospicjum pw. św. Ojca Pio zapraszamy do rozmowy o opiece paliatywnej, dobrym odchodzeniu i duchowym wymiarze choroby i śmierci.

W dodatku:

Ksiądz Adam Boniecki w rozmowie z Anną Goc m.in. o towarzyszeniu ludziom w odchodzeniu i roli wiary w mierzeniu się z ostatecznością

Katarzyna Jabłońska o umieraniu dobrym i złym

Aleksandra Kutz o tym, dlaczego wypieramy temat śmierci

Anna Saletra, psycholog Puckiego Hospicjum: sceny z życia pacjentów

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]