Reklama

Nowy tom Biblioteki Tygodnika Powszechnego

Nowy tom Biblioteki Tygodnika Powszechnego

08.08.2016
Czyta się kilka minut
Już za tydzień, od środy 17 sierpnia, z następnym papierowym wydaniem „Tygodnika Powszechnego” – nowy tom Biblioteki Tygodnika Powszechnego.
P

Przeżyj ponownie mistyczną drogę z papieżem i uczestnikami Światowych Dni Młodzieży w Krakowie!
Droga Krzyżowa z papieżem Franciszkiem to medytacje bp. Grzegorza Rysia napisane dla papieża na spotkanie 29 lipca 2016 r., rozważania Franciszka na zakończenie Drogi Krzyżowej i relacja z krakowskich Błoń ks. Adama Bonieckiego.

Wplecione w rozważania czternastu stacji Drogi Krzyżowej refleksje na temat czternastu uczynków miłosierdzia względem ciała i duszy wprowadzają ewangeliczne treści w konkret życiowych sytuacji. (…) To literackie i duchowe mistrzostwo.

​To nasz wielki rachunek sumienia: wobec uchodźców, chorych, samotnych.

Franciszek stawia przed czytelnikami tych rozważań pytanie: „Jak chcecie dziś powrócić do waszych domów, by spotkać się z samymi sobą?”. Ks. Adam Boniecki

Bogato ilustrowany tom wraz z papierowym wydaniem „Tygodnika”, dostępny będzie w cenie 9,90 zł w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce.

Więcej informacji na powszech.net/droga-krzyzowa

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]