Reklama

Ładowanie...

Nowy tom Biblioteki Tygodnika Powszechnego

Nowy tom Biblioteki Tygodnika Powszechnego

08.08.2016
Czyta się kilka minut
Już za tydzień, od środy 17 sierpnia, z następnym papierowym wydaniem „Tygodnika Powszechnego” – nowy tom Biblioteki Tygodnika Powszechnego.
P

Przeżyj ponownie mistyczną drogę z papieżem i uczestnikami Światowych Dni Młodzieży w Krakowie!
Droga Krzyżowa z papieżem Franciszkiem to medytacje bp. Grzegorza Rysia napisane dla papieża na spotkanie 29 lipca 2016 r., rozważania Franciszka na zakończenie Drogi Krzyżowej i relacja z krakowskich Błoń ks. Adama Bonieckiego.

Wplecione w rozważania czternastu stacji Drogi Krzyżowej refleksje na temat czternastu uczynków miłosierdzia względem ciała i duszy wprowadzają ewangeliczne treści w konkret życiowych sytuacji. (…) To literackie i duchowe mistrzostwo.

​To nasz wielki rachunek sumienia: wobec uchodźców, chorych, samotnych.

Franciszek stawia przed czytelnikami tych rozważań pytanie: „Jak chcecie dziś powrócić do waszych domów, by spotkać się z samymi sobą?”. Ks. Adam Boniecki

Bogato ilustrowany tom wraz z papierowym wydaniem „Tygodnika”, dostępny będzie w cenie 9,90 zł w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce.

Więcej informacji na powszech.net/droga-krzyzowa

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]