Reklama

Nowy obraz van Gogha

Nowy obraz van Gogha

11.02.2019
Czyta się kilka minut
„Martwa natura z owocami i kasztanami” to dzieło Vincenta van Gogha – potwierdzili holenderscy eksperci po dwóch latach badań.
MATERIAŁY PRASOWE / ART.FAMSF.ORG
N

Namalowany jesienią 1886 r. w Paryżu obraz należy obecnie do muzeum sztuki w San Francisco. Reprezentuje okres inspiracji van Gogha malarstwem flamandzkim i impresjonistami. Pod owocami odkryto ponadto portret kobiety. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]