Reklama

Ładowanie...

Nowy cykl: Włóczykij i Powsinoga

Nowy cykl: Włóczykij i Powsinoga

29.06.2020
Czyta się kilka minut
Już 8 lipca, w następnym wydaniu „Tygodnika Powszechnego”, rozpoczynamy wakacyjny cykl dodatków "Włóczykij i Powsinoga. Wakacje nad wodą i w górach, rowerem i boso, pod namiotem i w pociągu.
W

W pierwszym odcinku:

 

  • Uwiedzeni duchem miasta, maszyny do mieszkania, kosmiczne pasaże,wertepy przedmieść, bezdroża czasu
  • Olga Drenda: Całkiem inny Kraków
  • Krzysztof Story: Urbex, miejscy włóczykije

Organizujesz nietypowe wakacje? Daj nam znać i zareklamuj się w naszym przewodniku – czekamy pod adresem reklama@TygodnikPowszechny.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]