Reklama

Nowy cykl: Włóczykij i Powsinoga

Nowy cykl: Włóczykij i Powsinoga

29.06.2020
Czyta się kilka minut
Już 8 lipca, w następnym wydaniu „Tygodnika Powszechnego”, rozpoczynamy wakacyjny cykl dodatków "Włóczykij i Powsinoga. Wakacje nad wodą i w górach, rowerem i boso, pod namiotem i w pociągu.
W

W pierwszym odcinku:

 

  • Uwiedzeni duchem miasta, maszyny do mieszkania, kosmiczne pasaże,wertepy przedmieść, bezdroża czasu
  • Olga Drenda: Całkiem inny Kraków
  • Krzysztof Story: Urbex, miejscy włóczykije

Organizujesz nietypowe wakacje? Daj nam znać i zareklamuj się w naszym przewodniku – czekamy pod adresem reklama@TygodnikPowszechny.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]