Reklama

Niedorzeczna i zadziwiająca decyzja

Niedorzeczna i zadziwiająca decyzja

30.11.2011
Czyta się kilka minut
Jędrzej Bukowski
S

Szanowna Redakcjo,

Do głębi poruszony zakazem nałożonym na O. Bonieckiego przyłączam się do Protestujących Czytelników T.P. Niedorzeczna i zadziwiająca decyzja Osoby odpowiedzialnej za Mariawitów jest kompromitacją dla Kościoła i dla Polski, cofa nas wszystkich do średniowiecza. I to wtedy, kiedy tyle jest do zrobienia dla dzieła ewangelizacji!

Proszę przekazać Ojcu Bonieckiemu moje najserdeczniejsze wyrazy solidarności i przyjaźni.

W czasach, kiedy Solidarność i solidarność wyszły z mody i kiedy politycy zajmują się żenującym zwalczaniem się, marzę o przeszłości i wierzę, że w Polsce nastąpi kiedyś - dzięki młodemu pokoleniu ? - obudzenie.

Jędrzej Bukowski

Były konsul generalny Rrzeczypospolitej w Lille, tłumacz, działacz polonijny, członek zespołu Więzi (jeżeli podpisywanie pisma nie jest grzechem wobec wolności)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]