Reklama

Niecodzienna akcja "Tygodnika". "Ksiądz Boniecki ma głos w moim domu"

Niecodzienna akcja "Tygodnika". "Ksiądz Boniecki ma głos w moim domu"

04.11.2011
Czyta się kilka minut
"Ksiądz Boniecki ma głos w moim domu" - tej treści naklejkę z portretem Adama Bonieckiego będzie można otrzymać od wtorku z najbliższym wydaniem Tygodnika Powszechnego.
źródło: Tygodnik Powszechny
J

Jak informuje redakcja "Tygodnika Powszechnego" krok ten jest odpowiedzią na głos czytelników i dużej części opinii publicznej, "którzy wzburzeni decyzją władz zakonu Marianów zakazującą ks. Adamowi  Bonieckiemu publicznych wystąpień".

"Przygotowaliśmy naklejkę - znak solidarności z księdzem i symbol walki o wolność wypowiedzi. Naklejka będzie dołączona do najbliższego wydania Tygodnika Powszechnego, który specjalnie z tego powodu będzie dostępny w kioskach już we wtorek 8 listopada" - informuje "Tygodnik Powszechny".

- Redakcja "Tygodnika Powszechnego" odebrała setki maili i telefonów od osób oburzonych decyzją zakonu Marianów o zakazie publicznych wypowiedzi dla ks. Adama Bonieckiego - mówi w rozmowie z Onetem redaktor naczelny "Tygodnika" Piotr Mucharski uzasadniając powód powstania naklejki.

843

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]