Reklama

Wykład Damasiów na Festiwalu Kopernika

Wykład Damasiów na Festiwalu Kopernika

22.05.2017
Czyta się kilka minut
23 maja rusza czwarta edycja Copernicus Festival. W związku z ogromnym zainteresowaniem, na wykład neurobiologów Antonia i Hanny Damasiów wprowadziliśmy internetową rezerwację miejsc (których zabrakło po kilku godzinach) oraz zaplanowaliśmy transmisję na żywo.
W

Wykład Antonia i Hanny Damasiów odbędzie się we środę 24 maja o godz. 19, w Muzeum Narodowe w Krakowie, Al. 3 Maja 1. Będzie on zatytułowany "The Strange Order of Things: Homeostasis, Feeling, and the Making of Cultures" [Dziwny porządek rzeczy. Homeostaza, uczucia i powstawanie kultur]. Tłumaczenie symultaniczne. Dowiedz się więcej tutaj »

Niestety, nie ma już wolnych miejsc. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na transmisję na żywo. Szczegóły podamy wkrótce na www.CopernicusFestival.com

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]