Reklama

Nauka a duchowość

Nauka a duchowość

23.02.2015
Czyta się kilka minut
Informujemy, że ze względu na ogromną liczbę prac, które nadeszły do nas w konkursie „Nauka a duchowość”, zdecydowaliśmy o przedłużeniu prac Jury.
W

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 marca 2015 r. na stronie TygodnikPowszechny.pl, a także w wydaniu 15/2015 „Tygodnika Powszechnego”.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]