Reklama

Nasza dziennikarka w finale V Konkursu Stypendialnego im. Ryszarda Kapuścińskiego!

Nasza dziennikarka w finale V Konkursu Stypendialnego im. Ryszarda Kapuścińskiego!

17.01.2016
Czyta się kilka minut
Z radością informujemy, że nasza reporterka – Anna Goc – znalazła się w finale V Konkursu Stypendialnego im. Ryszarda Kapuścińskiego dla młodych dziennikarzy.
R

Razem z czwórką pozostałych finalistów – Kamilem Bałukiem, Martą Mazuś, Krzysztofem Stephanem i Markiem Szymaniakiem – będzie walczyć o środki na realizację autorskiego projektu reporterskiego.
Wyniki konkursu na stypendium zostaną ogłoszone 23 stycznia 2016 r., w dziewiątą rocznicę śmierci Ryszarda Kapuścińskiego. Fundatorem i organizatorem konkursu jest utworzona przez Alicję Kapuścińską, żonę zmarłego pisarza, Fundacja im. Ryszarda Kapuścińskiego – Herodot. Nagroda przyznawana jest raz w roku.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]