Reklama

Nasza Autorka nominowana!

Nasza Autorka nominowana!

01.11.2015
Czyta się kilka minut
Miło nam poinformować, że nasza autorka Anna Goc za wywiad „In vitro z miłości” została nominowana do nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego, jednej z najbardziej prestiżowych nagród świata dziennikarskiego w Polsce.
N

Nagroda przyznawana jest za najlepszy materiał dziennikarski, którego autor miał odwagę łamać stereotypy, wykraczać poza schematy i zaglądać „za kulisy” otaczającej nas rzeczywistości.

Wyniki poznamy w listopadzie. Gratulujemy wszystkim nominowanym i trzymamy kciuki za Anię.

Nominowany tekst można przeczytać pod linkiem: powszech.net/woyciechowski

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]