Reklama

Ładowanie...

Nasza autorka nominowana!

Nasza autorka nominowana!

14.01.2023
Czyta się kilka minut
GRAŻYNA MAKARA
A

ANNA GOC, autorka książki „Głusza” o problemach i sytuacji osób głuchych, w której znalazły się także fragmenty reportaży z „Tygodnika Powszechnego” – została nominowana do nagrody Odkrycia Empiku w kategorii Literatura. To nagroda przyznawana przez jury artystom z oryginalną i świeżą wizją, którzy szczególnie wyróżnili się w kulturalnym krajobrazie minionego roku.

Nagrodzonych w konkursie Bestsellerów Empiku 2022 we wszystkich kategoriach poznamy 7 lutego 2023.

Trzymamy kciuki za naszą autorkę!Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]