Reklama

Nagrody dla naszych dziennikarzy!

Nagrody dla naszych dziennikarzy!

15.05.2017
Czyta się kilka minut
Z

Z radością informujemy, że KALINA BŁAŻEJOWSKA (w kategorii „wywiad”, za rozmowę z Leonem Tarasewiczem) i ANNA GOC (w kategorii „reportaż”, za tekst „Głusza”) zostały laureatkami tegorocznych Nagród Dziennikarzy Małopolski.
Jury postanowiło wyróżnić także nagrodą specjalną BŁAŻEJA STRZELCZYKA z redakcji „TP” i PIOTRA ŻYŁKĘ z portalu Deon.plza wspierającą bezdomnych inicjatywę charytatywną „Zupa na Plantach”.

Kard. Stanisław Dziwisz odebrał nagrodę w kategorii „zjawisko”, przyznaną Światowym Dniom Młodzieży.

Naszym koleżankom i kolegom, a także wszystkim nagrodzonym(m.in. laureatom Grand Prix, Januszowi Schwertnerowi i Andrzejowi Gajcemu z portalu Onet.pl) serdecznie gratulujemy.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]