Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Nagrody dla naszych dziennikarzy!

Nagrody dla naszych dziennikarzy!

15.05.2017
Czyta się kilka minut
Z radością informujemy, że Kalina Błażejowska (w kategorii „Wywiad”, za rozmowę z Leonem Tarasewiczem) i Anna Goc (w kategorii „Reportaż”, za tekst „Głusza”) zostały laureatkami tegorocznych Nagród Dziennikarzy Małopolski. Jury postanowiło wyróżnić także nagrodą specjalną Błażeja Strzelczyka z redakcji „TP” i Piotra Żyłkę z portalu Deon.pl za wspierającą bezdomnych inicjatywę charytatywną „Zupa na Plantach”.
Laureaci 14. edycji Nagrody Dziennikarzy Małopolski / Fot. Paweł Mazur / Profil "Nagroda Dziennikarzy Małopolski" na Facebooku
K

Kardynał Stanisław Dziwisz odebrał nagrodę w kategorii Zjawisko, przyznaną Światowym Dniom Młodzieży. Naszym koleżankom i kolegom, a także wszystkim nagrodzonym (m.in. laureatom Grand Prix, Januszowi Schwertnerowi i Andrzejowi Gajcemu z portalu Onet.pl) serdecznie gratulujemy.


CZYTAJ WYRÓŻNIONE TEKSTY:

Hoduję modelki - rozmowa Kaliny Błażejowskiej z Leonem Tarasewiczem >>>

Głusza - reportaż Anny Goc >>>

O inicjatywie „Zupa na Plantach” >>>

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]