Reklama

Nadal się chwalimy!

Nadal się chwalimy!

28.05.2018
Czyta się kilka minut
„Niekoniecznie liczy się to, co można policzyć” – powiedział nasz Redaktor Senior odbierając 21 maja nagrodę specjalną Polskiej Rady Biznesu.
2

20 maja wyróżnienie w konkursie literackim Brakująca Litera za powieść kryminalną „Kamień” odebrali autorzy Małgorzata i Michał Kuźmińscy.

A „Tygodnik Powszechny” znów liderem wzrostów sprzedaży, zaś w rankingu cytowań w kwietniu 2018 – na 2. miejscu wśród tygodników!

Dziękujemy Czytelnikom, laureatom gratulujemy!

Pozostałe nagrody znajdą Państwo tutaj.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]