Reklama

Muzyka na Szczytach

Muzyka na Szczytach

06.09.2015
Czyta się kilka minut
Od siedmiu lat wrzesień w Zakopanem – za sprawą Muzyki na Szczytach – stał się miesiącem muzycznym.
Na okładce dodatku: Shirley Brill Fot. MATERIAŁY PRASOWE
B

Bez względu na to, czy wieczorne koncerty będą chwilą odpoczynku po upalnym dniu, podtrzymującą mistyczne stany, jakie osiąga się podczas górskich wypraw, czy okazją do wyjścia z domu, gdy padający cały dzień deszcz zechce na powrót wypełnić wodą górskie potoki – mamy nadzieję, że muzyka, którą zaprezentują wybrani przez nas artyści, po raz kolejny udowodni, że „jest dobra na wszystko”.

Rada Programowa Festiwalu Muzyka na Szczytach

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]