Reklama

MOC CZYTANIA NA ŚWIĘTA – świat na tak!

MOC CZYTANIA NA ŚWIĘTA – świat na tak!

09.12.2019
Czyta się kilka minut
A

Apokalipsa Narodzin ▪ Mięso boskiego sensu ▪ Święta w Amazonii ▪ Wigilia u Trebuniów-Tutków ▪ Karp przed Trybunałem Rewolucyjnym ▪ Biały słoń pod choinką ▪ Kiedy urodziła się zima ▪ Pobożne życzenia Polaków ▪ Habsburżanka z Żywca ▪ Szczyty Regana ▪ Klimat dla ludzi ▪ Caravaggio kontra Bernini ▪ Od Ziemi Ognistej do Senegalu ▪ Opowieści wigilijne Marka Bieńczyka i Pawła Sołtysa

A także Wielkie Pytania na Nowo – BÓG

Jan Woleński: Co by było, gdyby Bóg istniał? ▪ Ks. Adam Boniecki: Co by było, gdyby nie istniał?

Podwójny, bożonarodzeniowy numer „Tygodnika Powszechnego” ukaże się już w środę 18 grudnia w wydaniu drukowanym, w wydaniach elektronicznych we wtorek wieczorem.

Weź, czytaj!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]