Reklama

Miłosierdzie jest najlepszą receptą

Miłosierdzie jest najlepszą receptą

31.07.2016
Czyta się kilka minut
„Papież nakazywał nam większą otwartość, ale od razu dodawał, skąd mamy brać na nią siły – z miłosierdzia” – mówi ks. Grzegorz Kramer SJ.
M

Młodzi, którzy przyjechali do Krakowa, nie szukają tylko zabawy i towarzystwa, ale również modlitwy i skupienia. Ks. Kramer SJ przekonuje, że ŚDM nie skończy się szybko, ani w nas, ani w Krakowie. Nauki papieża mają dużą szansę trafić na podatny grunt i bujnie się rozwijać przez najbliższe lata. 


Czytaj wszystkie newsy, relacje i komentarze o ŚDM 

 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]