Reklama

Mija 10 lat od powstania pierwszego Klubu „Tygodnika Powszechnego”

Mija 10 lat od powstania pierwszego Klubu „Tygodnika Powszechnego”

12.06.2017
Czyta się kilka minut
Dzięki oddolnej inicjatywie naszych Czytelników założone zostały kluby w wielu miastach, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
K

Kluby działają w Łodzi, Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gliwicach, Szczecinie, Rzeszowie, Zielonej Górze, a także Berlinie, Brukseli i London w Kanadzie. Klubowicze „Tygodnika Powszechnego” organizują nie tylko debaty, spotkania oraz rozmowy z interesującymi osobami, ale też swoją energię i czas poświęcają na pomoc potrzebującym.
Serdecznie dziękujemy wszystkim lokalnym klubowym Liderom oraz Klubowiczom!
Życzymy Wam, abyście rośli z nami przez kolejne lata!
A wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani działalnością Klubów „Tygodnika Powszechnego”, zapraszamy na www.klubtygodnika.pl.

KLUBY „TP” ZAPRASZAJĄ
WARSZAWA
Spotkanie „Syria oczami świadków – Rodzina Rodzinie i Civil March for Aleppo”. Udział wezmą: Marta Titaniec, Caritas Polska, oraz Paweł Cywiński, twórca portalu uchodzca.pl,...

1571

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]