Reklama

Droga Krzyżowa z ks. Adamem Bonieckim

Droga Krzyżowa z ks. Adamem Bonieckim

16.02.2015
Czyta się kilka minut
Teraz "Medytacje Drogi Krzyżowej" ks. Adama Bonieckiego jako ebook za 5,5 zł.
N

Nad przedstawieniem Drogi Krzyżowej pracowała Anna Grocholska, zaś na fotografiach utrwalił je Paweł Kumelowski.

Regularna cena wydania – 9,90 zł, cena ebooka - 5,50 zł!

Kup przez internet »

KARDYNAŁ KAZIMIERZ NYCZ: Droga Krzyżowa Jezusa trwa nie tylko w życiu Kościoła – trwa w życiu każdego człowieka, nawet jeśli nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. „Medytacje Drogi Krzyżowej” służą wzmocnieniu tego związku między Jego drogą – tak jak to uczynił papież Jan Paweł II w ostatni Wielki Piątek w swoim ziemskim życiu. Ufam, że medytacje ilustrowane obrazami z Góry Kalwarii spełnią taką rolę dla wiernych w Polsce.

Mogą także zamówić Państwo album fotograficzny Meditationes.
Autorzy: ks. Adam Boniecki MIC, Anna Grocholska, ze zdjęciami Pawła Kumelowskiego.
Bogato ilustrowany, w języku polskim i angielskim, duży format (25 x 31 cm), zdobywca nagrody FENIKS w kategorii albumów.
Cena albumu z autografem Autora oraz z wysyłką: 80 zł, cena specjalna dla Czytelników „Tygodnika Powszechnego” – 50 zł!

Wpłata na konto jest jednocześnie złożeniem zamówienia:
ZGROMADZENIE KSIĘŻY MARIANÓW PROWINCJA POLSKA
ul. św. Bonifacego 9, 02-914 Warszawa
PNP PARIBAS 52 1600 1462 1846 3838 0000 0002
SWIFT: PPABPLPK
Informacje: 22 833 74 05; 22 651 90 29, e-mail: spm@marianie.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

do kamiennych rzeźb drogi krzyżowej dłuta Anny Grocholskiej. Jako ciekawostkę warto dodać że Drogę Krzyżową poświęcił wówczas biskup tarnowski Józef Życiński gdy ostania stacja drogi- Zmartwychwstanie- nie była jeszcze zakończona. "Zmartwychwstanie jest światłem, którego nic, ani nikt nie zdołało przesłonić, choć świat jest ciągle jak niewierny Tomasz, do którego przecież Jezus specjalnie przyszedł, aby mógł uwierzyć" /Stacja XV ZMARTWYCHWSTANIE, str. 35/Podobno, tak pisze ks. Adam, Artystka uwieczniła na kamiennych obrazach osoby które na swej drodze spotykała.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]