Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kieszonkowe wydanie „Medytacji Drogi Krzyżowej” zawiera refleksyjne komentarze do każdej ze stacji Drogi Krzyżowej. Wydanie to ilustrują zdjęciami kamiennych rzeźb, znajdujących się przy parafii marianów w podwarszawskiej Górze Kalwarii. Nad przedstawieniem drogi krzyżowej pracowała Anna Grocholska, zaś na fotografiach utrwalił je Paweł Kumelowski.
 

KARDYNAŁ KAZIMIERZ NYCZ: Droga Krzyżowa Jezusa trwa nie tylko w życiu Kościoła – trwa w życiu każdego człowieka, nawet jeśli nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Medytacje Drogi Krzyżowej służą wzmocnieniu tego związku między Jego drogą a naszymi drogami. Są pożyteczne i dobre, gdy człowiek przy ich pomocy bierze duchowo Krzyż Chrystusa jako swój – tak jak to uczynił papież Jan Paweł II w ostatni Wielki Piątek w swoim ziemskim życiu. Ufam, że medytacje ilustrowane obrazami z Góry Kalwarii spełnią taką rolę dla wiernych w Polsce.
 

„Medytacje Drogi Krzyżowej” to V tom Biblioteki "Tygodnika Powszechnego". Format A6, kieszonkowy, 40 stron. Zamówienia większej liczby egzemplarzy przyjmujemy także pod numerem telefonu: 12-422-25-18 lub adresem: zamowienia@tygodnik.com.pl. Dla księgarń, bibliotek i parafii – rabaty. Cena regularna 9,90 zł, dla Czytelników "Tygodnika Powszechnego" cena promocyjna: 7,90 zł.


"MEDYTACJE DROGI KRZYŻOWEJ"  W WERSJI ELEKTRONICZNEJ MOŻNA KUPIĆ TUTAJ, A PO ZAKUP TRADYCYJNEJ, PAPIEROWEJ WERSJI WYSTARCZY KLIKNĄĆ PONIŻEJ.