Reklama

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

11.03.2019
Czyta się kilka minut
175,9 mln zł
T

To wynik 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierano na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W ciągu ostatnich pięciu lat wzrost zebranych kwot podczas WOŚP był prawie dziesięciokrotnie szybszy niż w poprzedniej pięciolatce (w 2015 r. zebrano 53,1 mln zł, a w 2010 r. 39,4 mln zł). Podczas wszystkich poprzednich 26 Finałów WOŚP zebrała ponad 951 mln zł.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]