Reklama

Licytuj Latarnię Conrada

Licytuj Latarnię Conrada

24.09.2019
Czyta się kilka minut
Zostań właścicielem wyjątkowej lampy z Festiwalu Conrada, na której autografy złożyły największe światowe pisarki i pisarze. Przy okazji wesprzesz organizację najważniejszego polskiego festiwalu literackiego!
Latarnia Conrada na 10. Festiwalu Conrada w Krakowie. Fot. Robert Słuszniak / KBF
Latarnia Conrada na 10. Festiwalu Conrada w Krakowie. Fot. Robert Słuszniak / KBF
L

LATARNIA CONRADA* to cenna pamiątka z poprzedniego Festiwalu Conrada, ale w związku z mniejszym dofinansowaniem z MKiDN otrzymanym w tym roku przez Fundacje Tygodnika Powszechnego na organizację tego wydarzenia wystawiamy ją na licytację, z której zysk przeznaczymy na tegoroczną edycję Festiwalu Conrada.

Na latarni, którą oferujemy, autografy złożyli goście Festiwalu, m.in. Arundhati Roy, Martín Caparrós, David Vann, Inga Iwasiów, Darek Foks ,Martyna Bunda, Yanick Lahens, Jan-Werner Müller, Agnieszka Wolny-Hamkało, Piotr Nesterowicz, Jack Werner, Anna Kałuża, Liliana Hermetz, Janusz Margański, Anna Marchewka i inni.

To świetna okazja, by wesprzeć finansowo Festiwal Conrada. Zapraszamy do licytacji! Tylko do 2 października, pod adresem powszech.net/latarniaconrada

*Latarnia ma średnicę 95 cm i wysokość 130 cm oraz podświetlenie LED. Świetnie nadaje się na wystrój nowoczesnego biura czy dużego salonu (przez rok ozdabiała redakcje „Tygodnika Powszechnego”).

 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]