Reklama

Lekcje czytania na Warszawskich Targach Książki

23.04.2012
Czyta się kilka minut
L

Licealisto!

Tego dnia masz wolne w szkole, ale my zorganizujemy Ci lekcje!

10 maja o godz. 10.00 przyjdź na Targi Książki w Warszawie (Pałac Kultury, Plac Defilad 1) i weź udział w „Lekcji czytania z »Tygodnikiem Powszechnym«”, którą poprowadzi Grzegorz Jankowicz. Tematem lekcji będzie: pierwszy tom „Gry o tron” George’a R.R. Martina. Uczestnicy tej lekcji będą mieli bezpłatny wstęp na targi oraz otrzymają zestawy multimedialne od „Tygodnika Powszechnego”. Zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

577

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]