Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

17.12.2012
Czyta się kilka minut
Małgorzata Szejnert po raz pierwszy wzięła udział w akcji społecznej „Lekcje czytania”.
Fot. Alina Gajdamowicz
1

11 grudnia w Liceum im. Armii Krajowej w Białobrzegach omawiała z uczniami fragment swojej książki „Śród żywych duchów”. Pisarka zapowiedziała, że z chęcią poprowadzi „Lekcje” w przyszłym roku.

W grudniu:

19 grudnia o godz. 11.40 Wiersz Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego „Modlitwa za zmarłych” będzie analizował Grzegorz Jankowicz w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie, ul. Kazimierza Wielkiego 5.

20 grudnia o godz. 11.00 Inga Iwasiów przeprowadzi lekcję z „Granicy” Zofii Nałkowskiej w II LO im. Marii Curie-Skłodowskiej przy ul. Przemysłowej 22 w Gorzowie Wielkopolskim.

O „Lekcjach...” czytajcie także na: lekcjeczytania.tygodnik.com.pl

695

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]