Reklama

„Leaving Neverland”: film-wyznanie

„Leaving Neverland”: film-wyznanie

25.03.2019
Czyta się kilka minut
Co się dzieje, gdy o znanej i podziwianej postaci ktoś opowiada nam nagle jako o sprawcy swojego cierpienia?

„Leaving Neverland” to film oskarżający Michaela Jacksona o molestowanie seksualne dzieci i opowieść o złożonym mechanizmie uwiedzenia, zaprzeczenia i wyparcia, które powracają również w dzisiejszych postawach fanów króla popu. Czy przyjrzenie się tym mechanizmom może być pomocne dla wszystkich tych, którzy słysząc zarzuty stawiane autorytetom, sławom albo duchownym, nie mogą uwierzyć, jak to możliwe? – w najnowszym podkaście opowiada Anita Piotrowska, krytyczka filmowa „Tygodnika Powszechnego”.

Słuchaj w RSS | iTunes | Google Podcasts | Spotify

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]