Reklama

Laureaci konkursu Promotorzy Debiutów

Laureaci konkursu Promotorzy Debiutów

26.10.2015
Czyta się kilka minut
Instytut Książki i Fundacja Tygodnika Powszechnego informują, że jury konkursu w dniu 20 października 2015 r. wyłoniło następujących laureatów konkursu Promotorzy Debiutów:
L

Laureaci Nagrody Głównej w wysokości 10.000 zł (w porządku alfabetycznym):
FUNDACJA ZESZYTÓW LITERACKICH, Michał Szymański: Przebicia
GRUPA WYDAWNICZA RELACJA, Sabina Jakubowska: Dom na Wschodniej
MAMIKO, Patrycja Prochot-Sojka: Baj-o-dużenie
WILK & KRÓL OFICYNA WYDAWNICZA GO CULTURE, Anna Król: Rzeczy. Iwaszkiewicz intymnie
WYDAWNICTWO AFERA, Rafał Niemczyk: Mama umiera w sobotę

Laureat Nagrody Specjalnej Krakowa – Miasta Literatury UNESCO, w wysokości 10.000 zł (ufundowanej przez Krakowskie Biuro Festiwalowe):
LOKATOR MEDIA, Tomasz Wiśniewski: O pochodzeniu łajdaków

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na www.PromotorzyDebiutow.pl

Konkurs jest inicjatywą Instytutu Książki i jest finansowany ze środków MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]