Reklama

Ks. prof. Józef Tischner – obchody 20-lecia doktoratu honoris causa Uniwersytetu Łódzkiego

Ks. prof. Józef Tischner – obchody 20-lecia doktoratu honoris causa Uniwersytetu Łódzkiego

03.03.2015
Czyta się kilka minut
W czwartek, 5 marca, odbędzie się uroczystość związana z 20. rocznicą przyznania doktoratu honoris causa Uniwersytetu Łódzkiego ks. prof. Józefowi Tischnerowi.
G

Godz. 15.30
„Wybrałem, aby być ciasnym i tępym filozofem Sarmatów”, Sala Rady Wydziału Prawa i Administracji UŁ, ul. Kopcińskiego 8/12

Godz. 19.00
Wspomnieniowe spotkanie z Kazimierzem Tischnerem oraz koncert góralskiego zespołu Nasza Rodzinka
Kawiarnia Niebostan, ul. Piotrkowska 17

WSTĘP WOLNY

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]